Werkrooster 2018

De werkzaamheden zijn van 9:30 tot 12:00, met om +/-  10:30 koffie.
Indien de weersgesteldheid te slecht is,worden de werkzaamheden een week opgeschoven, zodat wij de daarop volgende week met het dubbele aantal leden aanwezig zijn.          
Indien u op de aangegeven datum verhinderd bent, wilt u dan tijdig ruilen en dit aan Frans Schop mededelen.                        
Bij voorbaat danken wij u voor uw welwillende medewerking.                        
Voor evt. vragen kunt u zich wenden tot  Frans Schop tel. 0180-617252                        
Niet komen opdagen zonder af te zeggen betekent 25 euro boete.                        
U kunt uw beurt ook afkopen voor 20 euro!! Dit natuurlijk ook tijdig mededelen
.

 

Rooster leiding + tuinbeurten voor het seizoen 2018

Datum Leiding
31-mrt Angela Klein (1) Klaas Bontenbal Marius Kuijper Bas Kamp Tabitha v.d. Ende



7-apr Jaap Meertens (1) Leen Marcus Annette Twigt Marijke Sturm John v.d. Burg Jaap Witter


14-apr Job Blaak (1) Jaap Batist Bas Kamp Henk Horden Valk Jaap van Ooijen


21-apr








28-apr Theo Slingerland (1) Lopes 24 Ger Gouw Yahia Wong van Driel Raymond v. Gameren Marco Hooijmeijer

5-mei Angela Klein (2) S. van Ravesteijn
Michou Jacquemin Branco Susa Tinus Buijtendijk Dick Rijpstra

12-mei Wim Vermaas (1) Marian van Es Cor Kamp Nico Ubyaan Sjanie van Linden Lee vd Ben Visser

19-mei Graaf Hans vd (1) Maarten Booij Rook Biesheuvel Ida Schouten Siem Lokker Tabitha v.d. Ende Saskia Noordoven

26-mei Frans Schop (1) Molendijk Piet Timmer Gerrit Blijleven Lopes 55 Willy ten Cate Julia Dollimore

2-jun Cor v.d. Jagt (1) Kees Dikken Arie van Os Adriaan Hage Wil Casemie Tabitha v.d. Ende Suzanne Post Voois

9-jun Graaf Hans vd (2) Henk Lubbers Sylvia v.d. Heuvel Baptista D Wil Teerling Linda Wu


16-jun








23-jun Job Blaak (2) Kleij van Wel Wim Janssen Marja Valster Marco van Stigt Arthur Baan Monique Kramer

30-jun Frans Schop (2) Jaap Batist Ada v. Ballegooijen Erna Werp Linda de Geus Valk Irma Koevermans Paula van Weeren
7-jul Theo Slingerland (2) Eric v.d. Meer Dirk Verzijl Richard Anderiesse Carla Hamond Ludde Nienhuis Ton Ravesteijn

14-jul Hans v d Graaf (3) Marian van Es Cor Kamp Nico Ubyaan Selma Charles Rook Biesheuvel Kees Dikken

21-jul Cor vd Jagt (2) Jasper Daams Marijke Sturm John v.d. Burg Wil Koster Nettie Aaftink Paul v.d. Broek Dick Rijpstra
28-jul








4-aug Frans Schop (3) Selma Charles
Maarten Booij Kleij van Wel Irma de Vos Jaap Voogd

11-aug Jaap Meertens (2) Lopes 24 Ger Gouw Yahia Marco van Stigt Linda Wu


18-aug Cor vd Jagt (3) Henk Lubbers Arie van Os Ida Schouten Gert Jan de Rooy Tineke v.d. Tol Marco Hooijmeijer S  van Ravesteijn
25-aug Frans v.Dongen (1) Molendijk Piet Timmer Marius Kuijper Lee vd Paul v.d. Broek Saskia Noordoven

1-sep Angela Klein (3) Jasper Daams Corrie Ottink Michou Jacquemin Arthur Baan Klaas Bontenbal


8-sep Jaap Meertens (3) Eric v.d. Meer Adriaan Hage Suzanne Post Voois Baptista D Julia Dollimore


15-sep








22-sep Wim Vermaas ( 2) Paula van Weeren Ada v. Ballegooijen Irma Koevermans Annette Twigt Jaap van Ooijen Linda de Geus

29-sep Wim Vermaas ( 3) Branco Susa Carla Hamond Jaap Witter Jaap Voogd



6-okt Theo Slingerland (3) Wim Janssen Wong van Driel Siem Lokker Tinus Buijtendijk Raymond v. Gameren Willy Ten Cate

13-okt Frans v Dongen (2) Henk Horden Ludde Nienhuis





20-okt Theo Slingerland (4) Lopes 55 Marja Valster Richard Anderiesse




27-okt Job Blaak (3) Erna Werp Dirk Verzijl Sylvia v.d. Heuvel