Werkrooster 2019

De werkzaamheden zijn van 9:30 tot 12:00, met om +/-  10:30 koffie.
Indien de weersgesteldheid te slecht is,worden de werkzaamheden een week opgeschoven, zodat wij de daarop volgende week met het dubbele aantal leden aanwezig zijn.          
Indien u op de aangegeven datum verhinderd bent, wilt u dan tijdig ruilen en dit aan Frans Schop mededelen. tel. 06-36176349

 

Rooster Leiding + tuinbeurten voor het seizoen 2019
Datum Leiding
30-mrt Angela Klein (1) Klaas Bontenbal Marius Kuijper Tabitha v.d. Ende


6-apr Jaap Meertens (1) Nachbar Jaap Witter




13-apr Job Blaak (1) Jaap Batist Bas Kamp Henk Horden Paula v Weeren Jaap van Ooijen Annette Twigt
20-apr Theo Slingerland (1) Vermeulen Ger Gouw Lee Remco Raymond v. Gameren

27-apr Koningsdag
4-mei Angela Klein (2) S. van Ravesteijn Marco Hooijmeijer Michou Jacquemin Branco Susa Tinus Buijtendijk Dick Rijpstra Yahia
11-mei Graaf Hans vd (1) Haen Broek Nico Ubyaan Van den Berg Ben Visser Gerrit Blijleven
18-mei Wim Vermaas (1) Maarten Booij Rook Biesheuvel Ida Schouten Siem Lokker Tabitha v.d. Ende Lopes 24
25-mei Frans Schop (1) Molendijk Piet Timmer Bijl Lopes 55 Willy ten Cate Sjanie van Linden
1-jun Cor v.d. Jagt (1) Kees Dikken Arie van Os Adriaan Hage Wil Casemie Tabitha v.d. Ende Saskia Noordoven
8-jun Graaf Hans vd (2) Henk Lubbers Rooy Baptista D Wil Teerling Linda Wu Bas Kamp Julia Dollimore
15-jun

22-jun Job Blaak (2) K. de Waard Wim Janssen Marja Valster Marco van Stigt Arthur Baan Monique Kramer
29-jun Theo Slingerland (2) Jaap Batist Ada v. Ballegooijen Erna Werp Linda de Geus Valk Irma Koevermans Paula van Weeren
6-jul Frans Schop 2 Dirk Verzijl Horden Carla Hamond Ton Ravesteijn


13-jul Hans v d Graaf (3) Cor Kamp Nico Ubyaan Roterman Rook Biesheuvel Kees Dikken

20-jul Frans van Dongen (2) Jasper Daams Meijer John v.d. Burg Wil Koster Selma Charles Dick Rijpstra
27-jul







3-aug Frans Schop (3) Selma Charles Monique Schaaij Versteeg Maarten Booij Jaap Voogd


10-aug Jaap Meertens (2) Lopes 24 Ger Gouw Yahia Marco van Stigt Linda Wu Eric v.d. Meer
17-aug Cor vd Jagt (2) Henk Lubbers Arie van Os Ida Schouten Haen Tineke v.d. Tol S  van Ravesteijn
24-aug Frans v.Dongen (1) Molendijk Piet Timmer Marius Kuijper Lee vd Paul v.d. Broek Saskia Noordoven
31-aug Wim Vermaas ( 2) Jasper Daams Corrie Ottink Michou Jacquemin Arthur Baan Klaas Bontenbal

7-sep Jaap Meertens (3) Eric v.d. Meer Adriaan Hage Berg Baptista D Julia Dollimore

14-sep Cor vd Jagt (3) Vermeulen K. de Waard John v.d. Burg Irma Koevermans Ada v Ballegooijen Linda de Geus
21-sep Hans vd Graaf (4) Valk Annette Twigt Jaap van Ooijen



28-sep Angela Klein (3) Branco Susa Carla Hamond Jaap Witter Jaap Voogd Meijer

5-okt Theo Slingerland (3) Wim Janssen Siem Lokker Tinus Buijtendijk Raymond v. Gameren Bijl

12-okt Frans v Dongen (3) Henk Horden Ludde Nienhuis Marco Hooijmeijer Gert Jan de Rooy monique Schaaij Versteeg
19-okt Job Blaak (3) Lopes 55 Marja Valster




26-okt Theo Slingerland (4) Erna Werp Dirk Verzijl Willy Ten Cate